Як відбувається продаж лісу через офіційний сайт Прозорро.Продажі?

Завдяки останнім нововведення на ринку лісу, брати участь в аукціонах з реалізації необробленої деревини має право всі фізичні і юридичні особи, незалежно від громадянства. Щоб знизити показники шахрайства, урядом України розроблена віртуальна державна майданчик Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua. Під час розробки брали участь фахівці з різних міністерств, що дозволило відтворити по-справжньому якісний продукт.

Як відбувається продаж лісу через офіційний сайт Прозорро.Продажі?

Кабінетом Міністрів України було розроблено і вступило в юридичну силу Постанова «Про впровадження пілотного проекту з метою забезпечення громадської організації торгів на ринку лісу». Відповідно до правил, виставляти на продаж ліс можуть всі без винятку лісові господарства, продукція яких відповідає заявленим стандартам якості. Публічні торги в обов’язковому порядку проходять на акредитованій державної майданчику Прозорро.Продажі, співпраця з якою здійснює ТБ «Українська біржа торгів». Відповідно до норм українського законодавства, винятком є ​​необхідність у придбанні необробленої деревини з метою:

  • вирішення проблем у Збройних силах України;
  • гарантій в підтримки національної безпеки і оборони;
  • особистої експлуатації цивільним населенням і юридичними особами;

За останні кілька років, ринок лісу серйозно постраждав від бездіяльності чиновників, що використовують численні шахрайські схеми для своєї наживи. Тому уряд України прийняв рішення перенести відкриті торги на віртуальну державну платформу Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/filter/wood . В кінцевому підсумку це дозволило максимально знизити кількість афер. З цього моменту будь-який бажаючий може ознайомитися з умовами реєстрації в лоті і прийняти в ньому безпосередню участь або ж поспостерігати за ходом проведення аукціону.

ТБ «Українська біржа торгів» є акредитованим партнером електронної платформи. Необхідно звертати увагу на те, що участь в лотах можливо виключно за умови реєстрації особистого кабінету на сайті Прозорро.Продажі. Однак зробити це можна через офіційний представників, серед яких ТБ «Українська біржа торгів». У випадку з реалізацією лісу, його обсяг в публічних торгах не може бути менше 150 куб. м, а вартість починається від 200 000 гривень.

Переваги і недоліки використання віртуальної платформи Прозорро.Продажі для реалізації необробленої деревини

Електронна державна платформа є відкритим для всіх фізичних та юридичних осіб ресурсом. Завдяки цьому всі без винятку аукціони, які були на ньому організовані, проходять з максимальною чесністю. В цілому процедура проведення торгів не викликає складнощів і містить кілька основних етапів:

  1. Реєстрація на офіційному сайті державної платформи.
  2. Авторизація в особистому кабінеті.
  3. Вибір даного лота.
  4. Внесення гарантійного застави на прийняття участі.
  5. Призначення персональної суми в залежності від умов лота.

Зверніть увагу, в разі необхідності кваліфікована служба підтримки державного порталу готова надавати посильну допомогу користувачам в цілодобовому режимі. Для організації зворотного зв’язку можна скористатися актуальною адресою електронної пошти або зателефонувавши по гарячому номером телефону.

Щоб не пропустити проведення торгів на сайті і завжди бути в курсі останніх новин, настійно рекомендується оформити безкоштовну передплату на розсилку системних повідомлень. В такому випадку залишається тільки перевіряти папку «Спам».