Пропозиція про статус тендера. Що вам потрібно знати?

Публічна пропозиція — це тип пропозиції про поглинання, яке представляє собою пропозицію про покупку частини або всіх акцій компанії. Пропозиції зазвичай робляться публічно і пропонують акціонерам продати свої акції за певною ціною і на певний період часу.

Ціна пропозиції зазвичай є премією над ринковою ціною і часто залежить від мінімального або максимального кількості проданих акцій. Конкурс включає в себе конкурс пропозицій або прийняття офіційної пропозиції, такого як пропозицію про поглинання. Пропозиція про обмін — це спеціалізований тип пропозиції про поглинання, в якому цінні папери або інші немонетарні альтернативи пропонуються в обмін на акції.

Закони Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) вимагають, щоб будь-яка компанія або фізична особа, яка купує 5% компанії, розкривала інформацію SEC, цільової компанії і біржі.

Акції, придбані в рамках заявки на поглинання, стають власністю покупця. Відтепер покупець, як і будь-який інший акціонер, має право володіти або продавати акції на свій розсуд.

Як працює публічне розміщення

Публічна пропозиція часто відбувається, коли інвестор пропонує купити акції у кожного акціонера, публічно торгує з компанією за певною ціною в певний час. Інвестор зазвичай пропонує більш високу ціну за акцію, ніж ціна акції компанії, що дає акціонерам більший стимул продавати свої акції.

Більшість заявок робляться за певною ціною, що є значною премією в порівнянні з поточною ціною акцій. Наприклад, ви можете зробити пропозицію про покупку випущених акцій за ціною 18 доларів за акцію, коли поточна ринкова ціна складає всього 15 доларів за акцію. Причина пропозиції призу — спонукати велику кількість акціонерів продати свої акції. У разі спроби придбання тендер може бути пов’язаний з тим, що потенційний покупець зможе отримати певну кількість акцій, наприклад, достатню кількість для формування контрольного пакета акцій компанії. З відгуками про держзакупівлі можна ознайомитися на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/ekspertnaya-otsenka-nedvizhimosti-v-harkove/.