Поширені помилки в лісових торгах

Пропозиція — це пропозиція, зроблена потенційним постачальником у відповідь на запит пропозицій. Зробіть пропозицію про поставки товарів або послуг. Тендерна документація готується для пошуку пропозицій (пропозицій).

Процес торгів — це можливість для заявника продемонструвати свою придатність для проекту на тлі конкурентів, а також здатність клієнта оцінити зіставні пропозиції.

Є кілька поширених помилок, які можуть бути зроблені при торгах на будівельні проекти, які можуть знизити шанси на успішний тендер.

Багато пакетів

В ідеалі тендерна документація повинна бути розділена на серію пакетів, кожен зі своїми проектними кресленнями і специфікаціями, придатними для передачі від головного підрядника потенційним субпідрядникам. По завершенні важливо переконатися, що інтерфейси між пакетами правильно визначені і що вони чітко розділені на один або інший пакет. Наявність занадто великої кількості пакетів збільшує кількість інтерфейсів і, отже, можливі проблеми.

Детальніше про закупівлі, щоб уникнути проблем, ви можете дізнатися на sale.ueex.com.ua/filter/wood.

Неточні витрати

Як правило, тендерний документ надається після завершення вибору претендента. Це полегшує тим, хто переглядає пропозиції, порівняння вкладів. Якщо це не так, остаточні ціни і інші оцінки можуть бути відхилені.

Слід надати достатньо часу для прийняття, щоб повністю вивчити ці плани і специфікації, щоб мати можливість забезпечити точні вимірювання. Слід подбати про те, щоб вимірювання були взяті з найбільш підходящих тендерних документів і були ретельно перевірені (наприклад, деякі плани можуть містити інструкції, що все не масштабується в масштабі креслення або що використовуються окремі розміри, включені в специфікації.). Ви можете дізнатися це на сайті sale.ueex.com.ua.

Також важливо отримати точні і конкурентоспроможні ціни від субпідрядників, щоб включити ціну в ставок. Це означає, що обсяг робіт / послуг, необхідних субпідрядниками, повинен бути чітко визначений, щоб уникнути непотрібних або неточних витрат, включених в тендерну пропозицію.

Будь-яка неправильна оцінка вартості поставить під сумнів право заявника на успішне завершення проекту.

неправильне форматування

Учасники торгів можуть бути оштрафовані або дискваліфіковані, якщо вони не відповідають вказаним форматом. Для різних типів речень можуть знадобитися певні документи. Вони також можуть запросити кілька копій або різні формати (наприклад, версію пропозиції без інформації про ціни або документ Excel, який буде відправлений для частини одного і того ж пакету), щоб різні члени групи закупівель могли переглянути пропозицію. Тому важливо бути обережним при перевірці пропозиції на відповідність необхідному форматування і кількості / типу копій.

нема інформації

Претенденти також можуть бути покарані або дискваліфіковані, якщо інформація відсутня, що означає, що питання залишається без відповіді. Іноді учаснику торгів може бути дозволено надати інформацію, якої бракує, хоча це не може бути гарантовано. Інша поширена помилка — забувають підписати всі документи, необхідні в реченні, або використовують неправильна назва компанії.

Нерозуміння специфікацій і вимог замовника

Подача пропозиції повинна продемонструвати, що заявник розуміє вимоги і потреби клієнта і уважно врахував їх при розробці проекту. Тому загальні і неспецифічні погляди навряд чи будуть успішними.