Чим відрізняються одноетапні та двоетапні тендери

Вибір формату проведення торгів – це важливий крок, який потрібно враховувати. На сьогодні, прийнято виділяти два основні типи торгів по процедурі. Вони можуть складатися з одного етапу або ж двох. Обидва варіанти є достатньо популярними й часто використовуваними. Тут вже все залежить від конкретно взятого учасника. Хтось віддає перевагу одному формату, в той час як інший учасник розглядає лише інший варіант.

Нагадаємо, що незалежно від процедури, вам потрібно попередньо найти надійний електронний майданчик. Це дійсно важливий крок, який дійсно потрібно враховувати. Ви можете користуватися послугами сайта tender.uub.com.ua. Українська універсальна біржа – це досить відомий ресурс, тому якихось додаткових питань і непорозумінь виникати точно не повинно.

Що потрібно знати про два варіанти процедури?!

Насправді, питання дійсно актуальне і є сенс пройтись по декільком важливим моментам, які вам точно не будуть зайвими.

  • Одноетапні тендери – постачальники, що подають свої заявки, в той же самий момент стають учасниками торгів. Важливо зазначити, що це актуально в тому випадку, коли ними були дотримані всі вимоги;
  • Двоетапні тендери – в такому випадку, вимоги до учасників корегуються вже після того, як були отримані самі заявки. Зазвичай, така процедура частіше використовується в тих ситуаціях, коли проводиться закупівля якихось важких виробів, наукових систем, літературних творів й тому подібних товарів. Важливо зазначити, що такий формат тендера є більш важким і він потребує того щоб виходити на зв’язок з самим організатором торгів. 

В цілому, обидва варіанти досить часто використовуються. Але, тут є велика різниця, так як одноетапні торги не потребують ніяких особливих доповнень і там все відбувається за одним базовим сценарієм.

В будь-якому випадку, ви маєте змогу знайти всю інформацію, яка є для вас цікавою в інтернеті. Зробити це не так важко якщо ви розумієте, який результат вас зацікавить. Якщо ж у вас виникають якісь питання, то краще відразу задавати їх технічній підтримці, щоб ви чітко розуміли, що вам потрібно робити.

Насправді, в цьому немає нічого важкого, тому особливих проблем з цим виникати також не повинно. Головне – це робити все поступово й не приймати занадто поспішних висновків. Якщо враховувати всі ці моменти, то й пробелм з участю виникати не повинно.